Admin: Çağlar Aşcıoğlu

Pilliadam.com, teknoloji aşığı bir adamın araştırmalarını, incelemelerini ve detaylı kullanım tecrübelerini aktarmak üzere kurduğu bir kişisel blogdur.

Günümüzde teknoloji okadar hızlı ilerliyor ki, genç yaşlı farketmeksizin birçoğumuz yetişmekte zorluk çekiyoruz. Her aldığımız üründe günlerce internetten veya çevremizden kullanıcı yorumlarını araştırıyor, ya da yeterince araştırmadan aldığımız ürünlerin problemleriyle boğuşup pişmanlık yaşıyoruz.

Paranın zor kazanıldığı fakat çok kolay harcandığı bu dönemde, hepimiz satın aldığımız ürünlere ödenen paranın karşılığını tam olarak alma beklentisi içerisindeyiz.

Pilliadam.com görsellikten ziyade ürünlerin fonksiyonlarını ve müşteri beklentilerini ne oranda yerine getirdiğini araştıran ve satın almadan önce hangi konulara dikkat edilmesi gerektiğini açıklayan bir blogdur. Marka fanatikliği yapmadan, fiyat/performans oranı yüksek ürünleri alabilmek için faydalı tavsiyeler içermektedir.

Güncel teknolojik ürünleri farklı farklı kaynaklardan parça parça araştırıp biraraya getirmek yerine, bir ürün ansiklopedisi olmayı hedeflemektedir.

Yazılarımın faydalı olmasını diliyorum.